Vlčíčci

27. prosince 2010 v 12:40 | Baríísek-lowe |  Fantasy
Něco o Vlcích :-)

Vlkodlaci žijí ode dávna. Podle mě jsou to překrásná stvořeni. Jsou to vlastně lidé, jediné, čím se od nás liší je to, že se o každém úplňku proměňují v tyto krásná, nebezpečná a divoká stvoření. 
Vždy, když nastane úplňek se člověk začne měnit - stává se z něho něco, o čem neví. Začne se zvětšovat do výšky až 300 cm, hlava mu naroste do podoby vlka, zvětší se mu svaly a naroste mu mohutná srst. Ví o té přeměně, ale nedokáže se ovládnout. Když se stane vlkodlakem, šel by i proti své matce aniž by o tom věděl. Po zapadnutí úplňku se znovu stává člověkem. Tedy podle druhu vlkodlaka. U jednoho obzvlášť nebezpečného druhu je docela dost možné, že zůstanete ve vlkodlačí podobě navždy. U ostatních druhů je to většinou léčitelné.
Vlkodlakův úděl je prostý- nakazit další lidi pouhým kousnutím. Živí se masem a tak to pro něj není tak těžké. Nejtěžší, co na tom vlkodlak vidí je, aby nezabil. Toje totiž jedinou chybou na tomto úkolu.
O vlkodlacích se natočilo mnoho filmů a napsalo mnoho knih. Mezi nejznámější patří - Harry Potter a vězeň z Azkabanu (profesor Lupin), Van Helsing, Th Wolfman (viz.obrázek)/Luko - malý vlkodlak, Vian Vlkodlak a mnoho dalších.V dnešní době se u lidí dostává psychiatrické nemoci - říká se tomu Lykantropie.

Lykantropie je, když se pacient chová a myslí si, že je vlkodlak. Někteří lidé se do těchto stvoření tak zamilovali, že si vsugerují do paměti všechna fakt a o nich - tudíž o sobě a a už se toho možná zbaví pouze v psychiatickém ústavu. Je to velmi nebezpečná nemoc, doufám, že tím že o ní tady píśu se nestane néjakému čtenáři to samé.

vlk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baby Jane/SB*/ Baby Jane/SB*/ | Web | 27. prosince 2010 v 18:55 | Reagovat

JÁ MILUJU FILM S JACKEM NICKOLSNEM VLK :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama